www.cvonline.hu
Mérnök üzletkötő - Érd (Referenciaszám: PJ1939)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.07.17.
Jelentkezési határidő: 2012.09.01.
Hirdetés azonosító: 427660
lejárt

Érdi multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Mérnök üzletkötő

Feladatok:
- Gyártókapacitás elemzése
- Új üzleti lehetőségek folyamatos kutatása, piacfigyelés
- Kapcsolattartás a meglévő és új partnerekkel
- Partner adatbázis kiépítése és folyamatos gondozása
- Ajánlatok készítése
- Új termékbevezetési projektek támogatása technológiai oldalról

Elvárások:
- Legalább 3 éves, elektronikai termelő cégnél, értékesítés területen szerzett tapasztalat
- Magabiztos, folyékony német nyelvtudás
- Utazási hajlandóság (Magyarország, Ausztria, Svájc, Olaszország)
- Nagyfokú önállóság és teljesítmény orientált gondolkodásmód
- Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyaló készség
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
- Angol nyelvtudás
- Saját, kiépített partnerkör

Munka kezdés: azonnal

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és jutalék
- Vállalati autó és kommunikációs eszközök
- Cafeteria
- Kötetlen munkaidő

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.