www.cvonline.hu

Mérnök-üzletkötő (automata szerelvények)

  • A hirdetés 1330 napja lejárt
51946-Mérnök-üzletkötő (automata szerelvények)Link megjelenítése">

Nemzetközi hátterű, szivattyúk és szerelvények, ipari csőrendszerek, műszaki műanyagok és épületgépészeti termékek forgalmazásával foglalkozó ügyfelünk részére az ipari rendszerek üzletágba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

mérnök-üzletkötő (automata szerelvények)

Feladatok:
  • Potenciális partnerek felkutatása;
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
  • A termékportfólió kelet-magyarországi értékesítése;
  • Külföldi gyárakkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök vagy elektromechanikai végzettség előny);
  • 3-4 éves direkt értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Folyékony angolnyelv-tudás;
  • Német nyelvtudás előny;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Magabiztos fellépés.
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel együtt a 51.946-os referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy jelentkezzen Link megjelenítése" target="_blank">on-line.

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.