www.cvonline.hu

MÉRNÖK-ÜGYINTÉZŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 899642

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • létesítményfelelős munkájának napi szintű, aktív segítése
  • karbantartással kapcsolatos műszaki feladatok támogatása
  • projektek előkészítésében, lebonyolításában való részvétel
  • karbantartási feladatok nyomon követése, dokumentálása
  • alvállalkozókkal és társterületekkel való együttműködés
  • riportok, beszámolók készítése
Elvárások:
  • felsőfokú gépészmérnök, villamosmérnök vagy épületgépész-mérnök diploma
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • kiemelkedő problémamegoldó készséggel bíró személyiség
  • magas stressz tűrő képesség
Előny:
  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • AutoCad program ismerete
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • komplex feladatok, szakmai kihívások
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.