www.cvonline.hu

Mérnök-Technikus - Üzletkötő

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Mérnök- üzletkötő

Munkakör részletezése, feladatok

  • Kapcsolattartás jelenlegi partnereinkkel
  • Új partnerek felkutatása
  • Fentiek részére terméktámogatás, berendezés méretezése, ajánlatadás
  • Az elkészített ajánlatok utógondozása

Elvárások

  • Épületgépész-mérnök vagy gépészmérnök vagy épületgépész technikus képzettség
  • MS-Office, AUTOCAD ismeret
  • Magabiztosság, rugalmasság, csapatszellem, feladatorientált gondolkodás
  • Jó szervező, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precíz, önálló munkavégzés.

Előny

  • Szakmai gyakorlat
  • Cégünk által forgalmazott termékek ismerete
  • Hőszivattyúkkal, folyadékhűtőkkel, technológiai hűtéssel, fan-coil berendezésekkel kapcsolatos tapasztalati ismeret
  • Aktív idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Hosszútávra szóló jövőkép

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés: e-mail-ben az alábbi e-mail címen.

Hungary, Budapest 1097 Kiskalmár u. 3-7

Web.: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő