www.cvonline.hu

Mérnök tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.26.
Jelentkezési határidő: 2017.01.19.
Hirdetés azonosító: 1094638

Ügyfelünk vezető szerepet tölt be az építőiparban, illetve az épület karbantartásban résztvevő professzionális ügyfelek számára történő, csúcsminőségű termékek fejlesztésében, és gyártásában. Részükre keresünk mérnök értékesítőt.

Feladatok:

- műszaki tanácsadás;
- projektek támogatása mérnöki információkkal;
- oktatások és képzések lebonyolítása külső és belső ügyfelek számára;
- együttműködés kialakítása tervezőirodákkal és üzleti partnerekkel;
- nemzetközi tréningeken való részvétel;
- új alkalmazásokról, fejlesztésekről történő konzultáció a cég nemzetközi központjával.

Elvárások:

- műszaki/mérnöki felsőfokú végzettség (előny: épületgépész mérnöki végzettség);
- építőipar területén tervezésben vagy kivitelezésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
- magas szintű angol nyelvtudás;
- magabiztos határozott fellépés;
- precíz, igényes munkavégzés;
- kreatív, proaktív személyiség;
- jó csapatjátékos;
- B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

- magas színvonalú szakmai továbbképzés;
- versenyképes jövedelem;
- fiatalos, dinamikus csapat.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a