www.cvonline.hu

MÉRNÖK-TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 467 napja lejárt

Hőszigetelő-anyag gyártó és forgalmazó vállalat azonnali munkakezdéssel munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére.

Budapest és Dunántúl

A munkakör fő célja

Piacfejlesztés az építőanyag-ipari szegmensben és az értékesítés támogatása. Meglévő - kereskedőkből, beruházókból, kivitelezőkből és építészekből álló - partnerkör bővítése, B2B üzleti környezetben, Magyarország központi és nyugati országrészeiben. Az XPS hőszigetelés alkalmazásának támogatása a tervezéstől a beépítésig.

Feladat

  • Meglévő partnereinkkel történő együttműködés, partnerlátogatás
  • Új partnerek felkutatása, új szerződések kötése
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Piaci részesedés növelése
  • Kiállítások, szakmai rendezvények lebonyolítása

Elvárások

  • Felsőfokú építőipari végzettség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Magabiztos fellépés, meggyőzőképesség, diplomáciai érzék
  • Eredményorientáltság
  • Mobilitás, rugalmas munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás / Fluent business English
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Juttatás

  • Nemzetközi cégkultúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jutatási csomag
  • Vállalati gépkocsi

Munkavégzés helye

  • Budapest, illetve Dunántúl

Kérjük, angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát – a fizetési igény megjelölésével – az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Budapest
Baranya
Tolna
Somogy
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol