www.cvonline.hu

Mérnök specialista a vezérléstechnika területén

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.07.
Hirdetés azonosító: 961484

Ügyfelünk egy nemzetközi autóipari vállalat Budapest 80 km-es körzetében. Folyamatos bővülésének köszönhetően a karbantartás területére az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

Feladatok ellátása az alábbi területeken: Hálózati rendszerek, FieldBus technológia, RFID azonosítástechnika, PLC alapú vezérléstechnika
A gyártó üzemegységek technikai termelő eszközeit irányító vezérléstechnikák kivitelezése, üzembe helyezése, a határidők és költségcélok figyelembe vételével
A termelési berendezések átvételéhez tervek és mutatószámok meghatározása a gyártástervezéssel együttműködve
A felelősségi területen belüli berendezések rendelkezésre állásának a biztosítása
Összetett tervek és folyamatok kialakítása és bevezetése
A gép-, berendezés-, és termelőeszköz tervezés területen rendszerek, technikák bevezetése és kiterjesztésének koordinálása a munkaterületen

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mérnökinformatikus, mechatronikai mérnök vagy automatizálási mérnök)
Az alábbiak közül legalább két területen magas szintű elméleti és gyakorlati ismeretek: FieldBus technológia, azonosítástechnika, PLC alapú vezérléstechnika
Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat a termelési karbantartásban vagy releváns szakmai gyakorlat az egyetemi vagy főiskolai tanulmányok alatt
Rugalmas munkaidő és készenlét/ügyelet vállalása
Készség a folyamatos továbbképzésre
Nagyfokú önállóság és rugalmasság, problémamegoldó készség
Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag
multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a