www.cvonline.hu

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk

MÉRNÖK-PROJEKT MENEDZSER

(HF 10-7214)

munkatársat.

 Feladatok

  • Ajánlatok készítése az értékesítési munkatársak részére,
  • Az értékesítési munkatársak munkájának támogatása, részvétel a műszaki és kereskedelmi egyeztető tárgyalásokon,
  • Vevőkkel való kapcsolattartás,
  • Minőségbiztosítási feladatok koordinálása,
  • Helyszíni üzembe helyezéssel kapcsolatos feladatok koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy vegyészmérnöki végzettség vagy más releváns szakmai végzettség,
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Értékesítői és csapatmunka szellem,
  • Elektromos, műszeres, automatizálási rendszerek ismerete előny,
  • MS-Project ismerete előny.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító, korrekt munkahely,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Esztergom,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7214"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése