www.cvonline.hu
Mérnök - LEAN terület (Refenenciaszám: PJ1464)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.01.03.
Jelentkezési határidő: 2012.05.08.
Hirdetés azonosító: 356598
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Mérnök - LEAN terület

Feladatok:
- Lean projektek kezdeményezése és végrehajtása
- Hatékonyságnövelő projektekben való részvétel
- Gyártási folyamatok rendszeres felülvizsgálata, értékelése és dokumentálása
- Költségcsökkentési lehetőségek felismerése, meghatározása és fejlesztési javaslatok, célok meghatározása
- CI eventek vezetése és moderálása
- Oktatások és auditok koordinálása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (villamos mérnök, gépészmérnök, minőségügyi mérnök)
- Erős közép szintű angol nyelvtudás
- Folyamatmérnökként, minőségbiztosítás területen szerzett tapasztalat (5S, 8D, Kaizen, Kanban, SMED, VSM)

Előny:
- LEAN ismeret
- Kisebb csoport irányításában, munkafolyamatok koordinálásában szerzett tapasztalat
- SixSigma és AutoCad ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.