www.cvonline.hu

Mérnök - külföldi munkavégzés

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 966139
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy multinacionális autóipari beszállító céghez keresünk mérnököt kohászati területre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Mérnöki munka ellátása az oroszországi Nissan gyárban.

Elvárások:

  • Tapasztalat présgépek területén
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek
  • Munkábaállás előtt egy hetes tréning Japánban
  • 3 hónap külföldi munkavégzés 2 hét Magyarországi tartózkodás (szabadság)

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fizetés: br. 21.000 Ft/nap
  • Teljeskörű szállás és utazási költségtérítés
  • Kedvezményes étkezési lehetőségek
  • Munkaruha biztosítása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos kultúrák, külföldi országok megismerése
  • Lehetőség egyéb országokban lévő Nissan gyárakban történő munkavégzésre
  • Rövid 3 - 6 hónap ciklusú és a hosszú távú munkavégzés is megoldható

Jelentkezését angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Mérnök / Műszaki