www.cvonline.hu

Mérnök karbantartás területre

  • A hirdetés 1273 napja lejárt

Vasúti acélszerkezeteket gyártó VAMAV Kft.

Gyöngyösi telephelyére mérnök munkatársat keres

Karbantartás

területre

Terület jellemzői:

  • megmunkálás hagyományos és CNC vezérlésű gépekkel
  • ívhegesztés robottechnikával, poralatti hegesztés, leolvasztó tompahegesztés
  • egyedi gyártású speciális célgépek

Fő feladatok:

  • gépek karbantartásának tervezése / irányítása
  • magas rendelkezésre állási ráta biztosítása
  • gép-alkalmassági vizsgálatok elvégzése
  • műszaki dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • termelés során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy karbantartó mérnök végzettség
  • gépek üzemeltetése terén szerzett szakmai tapasztalat
  • német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • jó problémamegoldó képesség
  • feladatorientált személyiség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • CNC gépek üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • SAP számítógépes termelésirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • cafeteria
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíjátvállalás
  • egészségbiztosítás

Szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre

Jelentkezési határidő: 2014. április 1.

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő