www.cvonline.hu

Mérnök gyártáselőkészítés-technológia területre

  • A hirdetés 1296 napja lejárt

A Vasúti acélszerkezeteket gyártó VAMAV Kft.

Gyöngyösi telephelyére mérnök munkatársat keres

Gyártáselőkészítés-technológia

területre

Terület jellemzői:

  • hagyományos és CNC vezérlésű gépekkel történő megmunkálás technológiájának kidolgozása: alapanyagok, segédanyagok meghatározása, megmunkálási idők, szerszámok és paraméterek meghatározása

Fő feladatok:

  • gyártási programok összeállítása, gyártásütemezés
  • ívhegesztés robottechnikával, poralatti hegesztés, leolvasztó tompahegesztés technologizálása
  • szerelési technológiák kidolgozása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy hegesztőmérnök végzettség
  • német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • jó problémamegoldó képesség
  • feladatorientált személyiség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • CNC gépek programozásában szerzett tapasztalat
  • SAP számítógépes termelésirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • cafeteria
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíjátvállalás
  • egészségbiztosítás

 Szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre

Jelentkezési határidő: 2014. április 1.

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő