www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Mérnök gyakornok

munkakör betöltésére

Gyakornok munkatársat keresünk Keréktermék üzletágunkhoz Mérnök Gyakornok pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártás, termelés támogatása, folyamatok hatékonyabbá tétele
  • Projektek előkészítésében, kivitelezésében való aktív részvétel
  • Új gyártósor elindításába, üzemeltetésében való segítségnyújtás
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése

Elvárások:

  • Gépész, villamos, mechatronikai mérnök/ Automatizálási mérnök/ Egyéb műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Heti 2 munkanap vállalása
  • Automatizálási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Műszaki gondolkodás

Munkavégzés helye:

  • Magyarország / Székesfehérvár

Nyelvtudás:

  • Középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal