www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok - villamosmérnök (Szeged)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Szeged, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
mérnök gyakornok - villamosmérnök

Helység
Szeged

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • távközlő berendezések üzemeltetésének, hibaelhárításának megismerése, felkészülés távközlési szakvizsgára, forgalmi vizsgára.
  • szakterületéhez kapcsolódó előírások, határozatok utasítások (módszertani), útmutatók, rendeletek, törvények stb. megismerése.
  • a szakmai felügyeletet ellátó munkatárs szoros irányítása, ellenőrzése mellett részt vesz a következő feladatok ellátásában:
  • különféle vizsgálati, elemző és tájékoztató anyagok, prezentációk összeállítása
  • az egyes funkcionális szakterületeken alkalmazott nyilvántartási, adatszolgáltatási feladatok, jelentések készítésével kapcsolatos tevékenységek végzése,
  • a szakterület szakmai szabályzatainak,
  • választott szakmai téma önálló feldolgozása, elemzések, vizsgálatok végzésével.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma (villamosmérnök - távközlés, informatika szakirány)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás SZÉP kártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • hosszú távú biztos munkahely
  • utazási kedvezmények családtagok számára is
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Vajda Éva 06-1/516-5294

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök, Távközlési mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű