www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok-Mérnökségre

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 733519
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none; font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 12.727272033691406px; line-height: 17.99715805053711px; background-color: rgb(245, 245, 245);">Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • belső projekt dokumentációk előkészítésében való segítségnyújtás
  • audit pontok előkészítése
  • autoCad programban történő mérnöki rajzok elkészítése
  • mini projektek előkészítése és abban való részvétel.

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív státusz
  • mérnöki karon (gépész, villamos szakon) folytatott egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • jó kommunikációs képességek
  • precíz munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • MS Office számítógépes ismeretek
  • AutoCAD és MS Office programok használata

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig történő napi munkavégzés 4-6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban.

Megjegyzés: Utazás támogatott.

Amit kínálunk

Diákbér: bruttó 584 Ft/óra

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!