www.cvonline.hu

Mérnök gyakornok (diákmunka)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 925527

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk adminisztratív feladatok ellátására diák gyakornok munkatársakat.

Beszerzési gyakornok

Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Közgazdasági szakos tanulmányok
  • Felhasználó szintű MS Excel ismeretek
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás
  • Monotonitás tűrés, csapatjátékos szemlélet
  • Proaktív, lelkes személyiség
Amit kínálunk:
  • Multinacionális, kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • Egyetemi szakmai gyakorlat kiváltása
  • Beszerzési osztály működésének megismerése
  • Fizetett gyakornoki idő
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Ha ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, önéletrajzodat küld el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Ha szükséged van további információra a következő számon érdeklődhetsz: 06-70-665-5617.

Feladatok:
  • folyamatmérnök munkájának a támogatása adminisztratív oldalról
Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • aktív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
  • hosszú távú munkalehetőség
  • lehetőség van a tanulmányok befejezését követően a cég állományába kerülni
  • Mosonszolnok
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 2-3 nap vállalása