www.cvonline.hu

MÉRNÖK GYAKORNOK (6984)

  • A hirdetés 795 napja lejárt

A Pannon-Work Iskolaszövetkezet megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Mérnök gyakornok

Elvárások:
•középfokú / felsőfokú végzettség, folyamatban lévő tanulmányok
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Microsoft Outlook)
•kommunikációképes, aktív angol és/vagy német nyelvtudás
•jó kommunikációs készség, dinamikus érdeklődő egyéniség
•céltudatos jövőkép

Amit kínálunk:
•kiváló teljesítmény esetén, nemzetközi karriert és hosszú távú munkahelyet,
•lehetőséget kötelező szakmai gyakorlatod letöltésére
•támogatást diplomamunkád megírásához
•nemzetközi környezetet, ahol nyelvtudásodat is fejlesztheted
•feladatokban való aktív részvételt

Megbízónk alkalmazott technológiái: Egyedülálló technológiák, pont- és ívhegesztés (kézi és robotvezérelt), lézervágás, hidegpréselés (manuális és automata/szervotranszfer)

Munkavégzés helye: Esztergom

Munkába állás időpontja: azonnali kezdéssel

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz a E-mail cím megjelenítése címre küldhető.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857