www.cvonline.hu

MÉRNÖK (GÉPÉSZ-, STATIKUS-, VAGY VILLAMOSMÉRNÖK) (6137)

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

Feladatok:
•ajánlatok, pályázatok készítése, tervezési feladatok ellátása
•anyag és eszközforrások, valamint beszerzések tervezése
•a csoportvezetők és beosztottaik szakmai munkájának irányítása és ellenőrzése
•szállítók értékelésében való közreműködés
•ellenőrzési tervek készítése
•új technológiák/termékek és kapcsolódó módszerek, új eszközök és anyagok felkutatása
•beérkező minőségi kifogások elemzése, és értékelése
•közreműködés a szállítók értékelésében

Elvárások:
•felsőfokú iskolai végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, statikus mérnök)
•B kategóriás jogosítvány
•előny 1- 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
•önálló, precíz munkavégzés
•jó kommunikációs készség
•számítógép felhasználó szintű ismerete
•AUTOCAD ismerete
•német és/vagy angol nyelv ismerete

Bérezés:
•megegyezés szerint

Megbízó tevékenysége:
Ajtó-és kaputechnikai termékek értékesítése, karbantartása, acélszerkezet gyártás

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig