www.cvonline.hu

Mérnök és gépésztechnikus állás Angliában

  • A hirdetés 147 napja lejárt

Gépésztechnikusi és mérnöki pozíciók betöltésére keresünk jelentkezőket Angliába, Warrington környékére.

Mérnökök esetén szükséges szakmai tapasztalat, viszont technikusokat már minimális tapasztalattól is el tudunk helyezni jelentezőket.

Középfokú angol nyelvtudás mindkét pozíció esetén elengedhetetlen feltétel.

Mérnök állás

 Feladatok:

-gépek hatékonyságának maximalizálása

- gyártási folyamat során felmerülő problémák elemzése, megoldások kidolgozása

- fejlesztések megtervezése, kivitelezése

Amit a munkaadó elvár:

- mérnök diploma megléte: mechantronikai/villamos/gépész

- középfokú angol nyelvtudás (B2)

- szaktudás és gyakorlati tapasztalat az alábbiakban: gépi és elektronikai területek, szoftver rendszerek működtetésében és felhasználásában, valamint PLC programozásban

- találékonyság, képesség önálló munkavégzésre, problémamegoldó képesség

-élelmiszer – vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat előny

 Amit a munkaadó kínál:

- £ 41 000/év fizetés

-  stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséggel

Szálláskeresésben segítünk.

  Technikus állás

Feladatok:

-gépek megfelelő működésének biztosítása, a munkafolyamat alapanyagokkal való ellátása

- felmerülő hibák diagnosztizálása és elhárítása, jelentése

-karbantartásban való közreműködés

-minőség-ellenőrzés

- gépész technikus végzettség

társalgási szintű (B1) angol nyelvtudás

-kezdeményezőkészség, problémamegoldó képesség, alapfokú elektronikai ismeretek

-£26000/év fizetés

- stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséggel