www.cvonline.hu

Mérnök értékesítő

  • A hirdetés 645 napja lejárt

A Ricoh Hungary Kft.,

a világ egyik vezető dokumentumkezelési megoldásokat kínáló multinacionális cég leányvállalata,

mérnök értékesítő

munkatársat keres.

Feladatok

  • RHU szoftveres értékesítési csatornáinak támogatása
  • A szegmenshez tartozó anyavállalati képviselőkkel történő kapcsolattartás
  • Leendő és meglévő ügyfelek részére a területhez tartozó termékek, szolgáltatások bemutatása; tanácsadás;
  • Proaktív ügyfél megkeresés
  • A területhez tartozó rendszerek, szolgáltatások értékesítése;
  • Vevőkapcsolatok kialakítása és ápolása, folyamatos kapcsolattartás az RHU meglévő ügyfeleivel;
  • A meghatározott ügyfélkör tervszerű, kereskedelmi szempontból történő feldolgozása;
  • Értékesítési tevékenységek tervezése, lebonyolítása és nyilvántartása,
  • Ajánlatok, tenderanyagok, szerződéstervezetek készítése RHU standard szerint
  • Tárgyalások, termék bemutatók megszervezése, lebonyolítása
  • Termékek, szolgáltatások megismerése, RHU által szervezett tréningeken való részvétel

Szakmai elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (informatika vagy egyéb kapcsolódó műszaki területen)
  • releváns értékesítési tapasztalat

Egyéb elvárások

  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban / informatikai és egyéb szakterületek képviselőivel egyaránt)
  • nyitottság az ügyfelek üzleti folyamatainak megértésére, elemzésére és javaslatok kialakítására
  • kezdeményező és eredményorientált személyiség
  • precizitás, határidők betartása, lojalitás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Juttatások

  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások
  • mobil munkavégzés
  • vállalati gépkocsi, mobiltelefon
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol