www.cvonline.hu
Mérnök értékesítő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 916268
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnerünk, mely Magyarország egyik meghatározó telekommunikációs szolgáltatója részére keresünk mérnök értékesítő munkakörbe kollégát.

Feladatok

  • A vállalat üzleti ügyfelei részére telekommunikációs szolgáltatások értékesítési támogatása, ügyféligények felmérése, értékesítési lehetőségek felkutatása, megszerzése.

  • A presales terület belső képviseletével való kapcsolattartás, akció tervek kialakítása és lebonyolítása.

  • Ajánlat készítés, az ajánlati folyamat összefogása a szakterületek irányítása az ajánlatadás során.

  • Alvállalkozói kapcsolatok fejlesztése és a velük való együttműködés szakmai karbantartása.

  • Projekt menedzsment és rendszermérnöki csapatokkal való egyeztetések.
  • Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai/egyetemi műszaki vagy gazdasági végzettség.

  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat sales, sales support és/vagy értékesítési tanácsadás területeken informatikai környezetben.

  • Infrastruktúra és/vagy alkalmazás területen szerzett tudás és/vagy Microsoft technológiák terén szerzett jártasság.

  • Minimum kommunikációs szintű angol.

  • Személyiségbeli elvárások

  • Önálló munkavégzésre képes, proaktív szemléletű, fiatalos, lendületes hozzáállású, gyors felfogó képességű, alkalmazkodó képes, lelkes, kreatív, csapatjátékos.

  • Szoros és többnyire mozdíthatatlan határidők kezelése.

  • Jó megjelenésű, kiváló kommunikációs készségű, barátságos személyiség.

  • Gyors felfogású, megoldáskereső, eredményorientált, aki nyitott az új ismeretek/technológiák tanulása iránt.

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Pest