www.cvonline.hu
Mérnök értékesítő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.02.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.
Hirdetés azonosító: 914333
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnerünk, mely Magyarország egyik meghatározó telekommunikációs szolgáltatója részére keresünk mérnök értékesítő munkakörbe kollégát.

 Főbb feladatok

  • A vállalat üzleti ügyfelei részére telekommunikációs szolgáltatások értékesítési támogatása, ügyféligények felmérése, értékesítési lehetőségek felkutatása, megszerzése.
  • A presales terület belső képviseletével való kapcsolattartás, akció tervek kialakítása és lebonyolítása.
  • Ajánlat készítés, az ajánlati folyamat összefogása a szakterületek irányítása az ajánlatadás során.
  • Alvállalkozói kapcsolatok fejlesztése és a velük való együttműködés szakmai karbantartása;
  • Projekt menedzsment és rendszermérnöki csapatokkal való egyeztetések

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai/egyetemi műszaki vagy gazdasági végzettség.
  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat sales, sales support és/vagy értékesítési tanácsadás területeken informatikai környezetben.
  • Infrastruktúra és/vagy alkalmazás területen szerzett tudás és/vagy Microsoft technológiák terén szerzett jártasság
  • Minimum kommunikációs szintű angol.

Személyiségbeli elvárások

  • Önálló munkavégzésre képes, proaktív szemléletű, fiatalos, lendületes hozzáállású, gyors felfogó képességű, alkalmazkodó képes, lelkes, kreatív, csapatjátékos.
  • Szoros és többnyire mozdíthatatlan határidők kezelése.
  • Jó megjelenésű, kiváló kommunikációs készségű, barátságos személyiség.
  • Gyors felfogású, megoldáskereső, eredményorientált, aki nyitott az új ismeretek/technológiák tanulása iránt.

Kategória
IT / Informatika
Régió