www.cvonline.hu

Mérnök - Értékesítő

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Gyomaendrődi székhelyű, gáz és szilárd tüzelésű kazánok, illetve autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése
  • ajánlatok készítése és ajánlatok prezentálása az ügyfelek felé
  • tárgyalásokon való részvétel, szerződések menedzselése
  • a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • kommunikációképes német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • bejárás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Gyomaendrőd, Békés megye

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.