www.cvonline.hu

Mérnök értékesítő

  • A hirdetés 1112 napja lejárt

Ipari szivattyúk tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó német cég termékeinek országos értékesítésére keresünk felsőfokú műszaki végzettséggel és kellő elhivatottsággal rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Nyugat-magyarországi régióban standard termékek értékesítése (ipari méretű szivattyúk és szerelvények),
  • a területen felmerülő projektek önálló feldolgozása, ajánlatok kidolgozása és lekövetése,
  • új ügyfelek akvirálása,
  • a negyedéves és éves terv szerinti forgalomnövekedés biztosítása,
  • a piaci változások nyomon követése,
  • konkurencia-figyelés.

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki főiskolai/egyetemi végzettség,
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat műszaki termékek értékesítésében,
  • folyékony angol vagy német nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség.

Amit ügyfelünk kínál:

  • Versenyképes, teljesítményorientált fizetés,
  • mobiltelefon, laptop és személygépjármű a munkavégzéshez,
  • stabil, nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország és Budapest

Jelentkezni az alábbi címre elküldött szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol