www.cvonline.hu

Mérnök értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.21.
Hirdetés azonosító: 812129

Elektronikus, híradástechnikai berendezések és alkatrészek kereskedelmével foglalkozó partnercégünk számára keresünk Mérnök értékesítő munkatársat.

Feladatok:

• új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése
• ajánlatok készítése és ajánlatok prezentálása az ügyfelek felé
• tárgyalásokon való részvétel, szerződések menedzselése
• a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök)
• 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
• MS Office ismeretek
• Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a