www.cvonline.hu
Mérnök értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.05.16.
Hirdetés azonosító: 804324
lejárt

Piacképes szolgáltatásokat (energetika és levegőkezelés területen) kínáló vállalat keres munkatársat székesfehérvári munkavégzéssel, 1 éves határozott idejű szerződéssel az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Új ügyfelek és munkák megkeresése,
  • Személyes kapcsolattartás a meglevő ügyfelekkel,
  • Értékesítési és után követési feladatok,
  • Piackutatás, potenciális partnerek elemzése,
  • Projektek vezetése és felügyelete, megkeresések, munkák technikai kidolgozása
  • Kitűzött piaci célok és értékesítési tervek elérése,
  • Partnerek hossztávú megelégedésének és az együttműködés stratégiai biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész vagy villamos mérnök végzettség
  • Technikai területen szerzett értékesítési gyakorlat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítástechnikai tudás

Amit nyújtunk:

  • Személyes szakmai fejlődési lehetőség
  • Munka egy gyorsan fejlődő vállalatnál
  • Ösztönző versenyképes fizetés
  • Megfelelő munkavégzés esetén határozatlan idejű munkaviszony

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.