www.cvonline.hu

Mérnök-értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.01.
Hirdetés azonosító: 740929

Multinacionális, Magyarországon kis csapattal működő, villamossági berendezéseket forgalmazó partnerünk számára Mérnök-értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok:

- A vállalat termékeinek értékesítése meglévő ügyfelek felé az ország teljes területén (elsősorban villamosipari berendezésgyártó cégek)
- Új ügyfelek szerzése, direkt és viszonteladókon keresztüli értékesítés, csatorna menedzsment
- Termékbemutatók, szakmai tanácsadás, ügyfélkapcsolatok, problémamegoldás, kapcsolattartás és közös munka az anyavállalat menedzsereivel

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- Villamossági berendezések területén szerzett tapasztalat
- 2+ év tapasztalat az ipari termékek értékesítésének területén
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Kereskedelmi érzék, tárgyalási készség, célorientált szemlélet
- Projekt menedzsment ismeretek az értékesítés területén
- Csapatjátékos beállítottság
- Önálló munkavégzés
- Jogosítvány és utazási hajlandóság
- Hosszútávú elkötelezettség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a