www.cvonline.hu
Mérnök értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1077086
lejárt

Dinamikusan fejlődő partnercégünk részére új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A cég szabad gyártó kapacitásának hasznosítása, vevők felkutatása, az árbevétel folyamatos növelése
  • Új projektek felkutatása, a megnyert projektek irányítása, egyedi ajánlatok készítése, szerződések elkészítése
  • A projektek bevezetésének mérnöki irányítása
  • Megvalósult projektek lezárása, archiválása, kiértékelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelő cégekkel, partnerekkel
  • Társterületekkel való együttműködés
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű MS Office és AutoCad ismeret
  • Lean szemlélet
  • Meggyőző, határozott kommunikáció
  • Pozitív, nyitott, rugalmas gondolkodás
  • Csapatszellem és jó problémamegoldó készség
  • Teljesítményorientált személyiség

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Vállalatirányítási rendszer (IFS, SAP) ismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kulcsos autó
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés, igényes munkakörnyezet, standard folyamatok

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.