www.cvonline.hu

Mérnök értékesítő

  • A hirdetés 288 napja lejárt

Feladatok:

  • A vállalat SSC szolgáltatásainak értékesítése országos hatáskörrel

  • Új igények és partnerek önálló felkutatása, piackutatás

  • A meglévő ügyfelek folyamatos látogatása és igényeik folyamatos monitorozása

  • Az értékesítési telephelyekkel való folyamatos kapcsolattartás, azok rendszeres látogatása,  szakmai támogatása

  • Árajánlatok készítése, utókövetése

  • Rendszeres riportálás a vezetőség irányába

  • Vevői igények és a gyártási kapacitás összehangolása a megfelelő társosztályok bevonásával

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Min. 5 éves értékesítési tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Tárgyalóképes Angol/Német nyelvtudás.

Előny:

  • SSC folyamatok ismerete

  • SAP ismeret

  • Autóipari beszállítói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

  • Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német