www.cvonline.hu

Mérnök értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2016.08.06.
Hirdetés azonosító: 1013125

Pozíció leírása / Job description

Elektronikus, híradástechnikai berendezések és alkatrészek kereskedelmével foglalkozó partnercégünk számára keresünk Mérnök értékesítő munkatársat.

Feladatok:

• új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése
• key-account manageri feladatok ellátása
• ajánlatok készítése és ajánlatok prezentálása az ügyfelek felé
• tárgyalásokon való részvétel, szerződések menedzselése
• a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
• műszaki szaktanácsadás (elektronikai ipari)

Elvárások:

• Felsőfokú MŰSZAKI végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök)
• PCB gyártás, SMT technológiai ismeretek előnyt jelentenek
• 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
• MS Office ismeretek
• TÁRGYALÓKÉPES angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a