www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1096424

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ - LÉGTECHNIKA (AJ-1263)

Feladatok:
  • Légtechnikai üzletág elindítása (climate technology, air conditioning),
  • Ipari és háztartási ventilátorok, légkezelők, hővisszanyerős-szellőztető rendszerek és szolgáltatások értékesítése az ország egész területén,
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel,
  • Új partnerek (tervező irodák, kivitelező cégek) felkutatása, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Személyes tárgyalások, árajánlatok készítése,
  • Projektekben való aktív részvétel, azok nyomon követése.

Elvárások:
  • Egyetemi/ főiskolai végzettség, épületgépész szakon (construction engineer),
  • Működő kapcsolatrendszer a magyar légtechnikai, épületgépészeti piacon,
  • Épületgépészet területen szerzett 5-10 éves értékesítői tapasztalat,
  • Ipari és háztartási ventilátorok, légkezelők, hővisszanyerős-szellőztető rendszerek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés„B” kategóriás jogosítvány,
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Magyarország

Jelentkezzen online magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota, E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401

Tech People LÁBLÉC