Nemzetközi megbízónk professzionális szerszámgépek forgalmazásával, telepítésével és szervizelésével foglalkozik több évtizede.

Keressük új munkatársukat

  MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

 (HF 8-6320)

 pozícióba

 Nyugat-Magyarország területére.

Feladat

  • Szerszámgépek értékesítése,
  • Új ügyfelek megkeresése Nyugat-Magyarország területén,
  • Személyes kapcsolattartás az új/meglévő ügyfelekkel,
  • Rugalmas munkavégzés.

Elvárások

  • Gépész vagy villamos mérnök végzettség,
  • Szerszámok értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Mobilitás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szolgálati gépkocsi.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar, illetve idegen nyelvű önéletrajzát a „HF 8-6320” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                                                              HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

 Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...