www.cvonline.hu

Mérnök Értékesítő / CNC szerszámgépek

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Jelenlegi megbízónk egy svájci, magas minőségű szerszámgépeket és fémmegmunkáló technológiákat forgalmazó cég magyarországi kirendeltségének növekedésének támogatására keresünk

A leendő munkatárs feladatai:

  • Közép- és Kelet Magyarország területén meglévő ügyfelek látogatása és új ügyfelek szerzése
  • A vevők igényeinek felmérése, műszaki megoldások ajánlása
  • Az értékesítési folyamat végig vitele, vevőápolás, az elégedettség nyomon követése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy egyéb közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 éves tanulmányi vagy szakmai tapasztalat a CNC megmunkálás területén
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Motivált, kezdeményező, eredmény orientált személyiség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Utazási hajlandóság
  • MS Office programok felhasználói szintű kezelése
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás (a gyártó cégekkel való kapcsolattartáshoz)

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Szakmai érdeklődés, elkötelezettség

Amit kínálnak:

  • Hosszú távú, biztos hátteret nyújtó munkahely
  • Versenyképes, eredmény orientált fizetés
  • Színvonalas és motiváló munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Cégautó, telefon, laptop

Ha szeretne egy dinamikus közegben változatos munkát végezni, és motiválják az értékesítői feladatok, akkor Szemán Zoltán várja szakmai önéletrajzát és motivációs levelét magyar ÉS német nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol