www.cvonline.hu
Mérnök értékesítő (angol nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 1053168
lejárt

A Trenkwalder mérnöki beállítottsággal és tapasztalattal rendelkező jelentkezőt keres. Az új kolléga feladata üzletfejlesztés, új projektek implementálása lesz egy új gyártócsarnokhoz kapcsolódóan.

Jelentkezzen oldalunkon amennyiben ambíciót érez magában, és készségei egyeznek az elvártakkal!

Munkavégzés helye: Debrecen környéke

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása - a jövő évben megnyíló új gyártócsarnok kapacitásának feltöltésére
  • Tárgyalások lebonyolítása, árajánlat-készítés a gyártási technológiák alapos ismeretével
  • NPI tevékenység, azaz új termékek gyártásba való beillesztésének irányítása (belső mérnöki csapat támogatással)
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel, felmerülő igényekben tanácsadás
  • Projektdokumentációk, -jelentések és -értékelések készítése

Elvárások:

  • 1-3 év autóiparban, vagy fémiparban (pl. képlékeny alakításban) szerzett tapasztalat, VAGY
  • Mérnök értékesítőként szerzett tapasztalat
  • Gépészmérnöki, vagy mechatronikai mérnöki diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (B2)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Proaktív, határozott személyiség, sales affinitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Jelentős év végi teljesítményarányos bónusz
  • Céges kulcsos autó használata meetingekhez
  • Magas műszaki színvonalú gyártókörnyezet, fiatalos mérnöki csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.