www.cvonline.hu
Mérnök (dunántúli munkavégzés)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.16.
Hirdetés azonosító: 1038746
lejárt

Nyugat-magyarországi multinacionális partnercégeink folyamatosan várják (akár pályakezdő) mérnökök jelentkezését hosszútávú munkavégzés céljából.

Amennyiben nyitott a költözésre, és szeretne egy fejlődő cég munkatársaként dolgozni, jelentkezzen a pozíciónkra, mi pedig igyekszünk megtalálni az Ön szakmai tapasztalatához és elvárásaihoz leginkább illő lehetőséget!

Feladatok:

  • Gyártási folyamatokban való részvétel, elemzés, optimalizálás
  • Tervezési feladatok
  • Folyamatfejlesztés, minőségügyi problémák megoldása
  • Tesztelés
  • Globális projektekben történő részvétel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, vevőkkel, beszállítókkal
  • Dokumentálás
  • Egyéb mérnöki feladatok

Elvárások:

  • befejezett gépész/villamos/mechatronikai mérnök tanulmányok
  • minimum társalgási szintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • termelőcégnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • költözési hajlandóság
  • dinamikus személyiség, can-do attitűd
  • fejlődés-orientált szemlélet

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatások
  • karrierépítési lehetőség
  • külföldi céges utak
  • fiatalos, motiváló csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.