www.cvonline.hu

Mérnök beszerző (Gy-M-S)

  • A hirdetés 955 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Mérnök beszerző munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Beszerzési folyamatokban való aktív részvétel
  • Termék költséghatékonyság elősegítése, fejlesztése
  • Beszállítói költségstruktúra optimalizálása
  • Megtérülési kalkulációk készítése
  • Szakmai workshopok megszervezése, lebonyolítása, koordinálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Multinacionális gyártó vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Változás menedzsment tapasztalat
  • Beszerzői tapasztalat előny
  • Kitartó, hosszútávon gondolkodó személyiség
  • Határozott, elkötelezett személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.