www.cvonline.hu

Mérnök asszisztens

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Stabil vállalati háttérrel rendelkező, fémipari gyártó partnercégükhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

Győrben.

Feladatok:

  • Napi termelési adatok, állásidők ellenőrzése az Effektor programban,

  • Gyártásközi készletek ellenőrzése és nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben,

  • Darabjegyzékek, művelettervek, gyártási verziók, költségviselők, termékkalkulációk, anyagmozgások stb. beállításainak ellenőrzése, javítása, fejlesztése,

  • Költséghelyek költségeinek napi / heti / havi riportjainak elkészítése,

  • Költségszámítás kimunkálása, fejlesztése, figyelemmel kísérése az SAP-val,

  • Rövid-, közép- és hosszú távú költségelemzések készítése,

  • Termelékenységi és minőségjellemző mutatók alkalmazása és alkalmaztatása a hatékonyságnövelés érdekében,

  • Kereskedelmi, gazdasági és műszaki területek együttműködésének elősegítése,

  • Termelési területen történt auditok adminisztrációja és a meghatározott akciópontok megvalósításának támogatása, illetve nyomon követése,

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,

  • 2 éves releváns munkatapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk),

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,

  • Pontos, precíz munkavégzés, jó elemzőképesség, csapatjátékos,

Előny:

  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • Győr.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az Link megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő