www.cvonline.hu

MÉRNÖK ASSZISZTENS

  • A hirdetés 698 napja lejárt

Budai területen, főként a XI. kerületben tevékenykedő közép-közép, közép-felső kategóriás lakások kialakításával, értékesítésével foglalkozó,- friss fiatalos cég keres gyakorló építőmérnök mellé, mérnökasszisztenst.

Feladatok:

Kivitelezések alatt végzett mérnöki tevékenységek kiegészítése.

  • Adminisztráció kezelése, anyagrendelések
  • Költségvetések készítése, költségek követése
  • Felmérések- mennyiség kimutatások készítése
  • Vállalkozói szerződések, árajánlatok kezelése
  • Alaprajzok, kiviteli tervrészletek készítése, 3D modellezés

Lehetőség van a magasépítés kivitelezői tevékenységeinek teljes körű megismerésére, a projektek követésére a tervezést megelőző előkészítő fázistól a kivitelezés befelezéséig.

Elvárások:

  • Min BSC építész végzettség
  • Szorgalom, önálló gondolkodásra való képesség,
  • Érdeklődés a lakások - élhető terek iránt,
  • Precíz adminisztrációs képesség
  • ArchiCAD ismerete, készség szintű használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent az Artlantis vagy egyéb látványtervező program ismerete, készségszintű használata.

Jelentkezés: önéletrajz + min fél oldalas bemutatkozó levél. Pályakezdő, kis gyakorlattal rendelkező jelentkezését szívesen fogadjuk.

A jelentkezéseket az alábbi címre várjuk.

Kezdés: Július 13.  Jelentkezési határidő: Június 26.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő