www.cvonline.hu

Mérnök asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.

Budapesti telephelyű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk mérnök asszisztens kollégát.

Pozíció leírása / Job description

- A gyártással kapcsolatos dokumentációk elkészítése
- Határidők nyomon követése
- Termelékenységi statisztikák elkészítése
- Technológiai és folyamat fejlesztési projektek támogatása,
- Jelentések készítése a menedzsment felé,
- Kapcsolattartás a társosztályokkal (Magyarországon és Németországban is)
- Új termék kvalifikálási folyamatában való részvétel

Elvárások / Requirements

- Középfokú gépésztechnikus vagy felsőfokú mérnök asszisztens végzettség
- Erős, magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban,
- Magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek -
- Pontos, önálló munkavégzés,
- Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás,
- Rugalmasság

SAP ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk / Offer

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomag
- Modern, nemzetközi munkakörnyezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Asszisztens

CSL Plasma Kft.

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmag...
Hajdú-Bihar, Debrecen

MANAGER ASSZISZTENS

BIOTECH GmbH Magyarországi Fióktelep

Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe Nemzetköz...
Budapest, Pest, Diósd

HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk orsz...