www.cvonline.hu

MÉRNÖK ASSZISZTENS (6855)

  • A hirdetés 753 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész-, épületgépész-mérnök)
•tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyiségét illetően:
•határozott, megbízható, agilis, terhelhető
•kreatív, jó problémamegoldó és kapcsolattartó
•PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előnyök:
•AutoCad program gyakorlati használata

Feladatok:
•épületfelelős munkájának támogatása
•műszaki és karbantartási feladatok koordinálása
•részvét a karbantartási és fejlesztési javaslatok kidolgozásában
•projektmunkák naprakész felügyelete, dokumentálása, beszámolók készítése
•kapcsolattartás a társosztályokkal és az alvállalkozókkal

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő