www.cvonline.hu

Mérnök állások a Flextronics-nál

  • A hirdetés 434 napja lejárt

Nemzetközi munkatapasztalatra vágysz?
Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál dolgozni?
Villamos- vagy gépészmérnöki diplomával rendelkezel és beszélsz angolul?
Motivált vagy arra, hogy egy stabil, növekvő vállalat elismert
és elégedett munkavállalója legyél?

Építsd nálunk a karriered!

A Flex Magyarországon 6 telephelyen végez elektronikai és műanyagipari
gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek.

Bővülő zalaegerszegi, sárvári és tabi csapatunkba az alábbi
munkakörökbe keresünk kollégákat:

Bővebb információ és jelentkezés:
E-mail cím megjelenítése
+3630 196 9360

További állásajánlatainkat keresd Link megjelenítése" target="_blank">itt!

Helyek Somogy
Vas
Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...