www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 743948
lejárt
Tech People FEJLÉC

Recycling és biomassza technológiák forgalmazása
terén jelentős piaci szereplőnek számító kereskedelmi cég projektfeladatok elvégzéséhez
nagy tapasztalattal rendelkező

Mérnök

munkatársat keres szigetszentmiklósi munkavégzéssel.

Elvárások:

•    Gépész-, agrár-, vagy környezetmérnök végzettség.
•    Tárgyalóképes műszaki angol nyelvtudás (gyártókkal való kapcsolattartáshoz).
•    Magas munkabírás.
•    Minimum 3-5 éves releváns munkatapasztalat.
•    Az AutoCAD ismerete.

Feladatok:

•    A vállalathoz beérkező megkeresések kezelése (a megfelelő technológia kiválasztása, ajánlat készítése, első körös műszaki tervezés).
•    Projektek előkészítése, koordinálása.
•    Kapcsolattartás a beszállítókkal.
•    Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Előnyt jelent:

•    További idegen nyelvek ismerete
•    Kereskedelmi és értékesítési tapasztalat
•    Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

•    Versenyképes munkabér, teljesítményarányos bónusz
•    Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

•    Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint a kísérőlevéllel!

Tech People LÁBLÉC