www.cvonline.hu

Mérnök – ipari szegmensmenedzser

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Mérnök – ipari szegmensmenedzser munkatársat keresünk országos hatáskörrel

Feladatok:

  • Stratégiaalkotás a megcélzott ipari területen, és a stratégia következetes véghezvitele
  • A vállalat termékeinek értékesítése meglévő ügyfelek felé az ország teljes területén elsősorban villamosipari berendezésgyártó cégek felé
  • Új ügyfelek szerzése, direkt és viszonteladókon keresztüli értékesítés, csatorna menedzsment
  • Termékbemutatók, szakmai tanácsadás, ügyfélkapcsolatok, problémamegoldás, kapcsolattartás és közös munka az anyavállalat menedzsereivel

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Jártasság a berendezésgyártás területen
  • 2-4 év tapasztalat az ipari termékek értékesítésének területén
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Kereskedelmi érzék, tárgyalási készség, célorientált szemlélet
  • Projekt menedzsment ismeretek az értékesítés területén
  • Csapatember
  • Önálló munkavégzés
  • Jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Hosszútávú elkötelezettség

Amit a cég kínál:

  • Teljesítményalapú juttatási rendszer alapfizetéssel - kiváló kereseti lehetőség
  • Képzési és fejlődési lehetőség hazai és nemzetközi szinten
  • Vállalati autó

Pályázni az alábbi e-mail címen lehet.