www.cvonline.hu

MÉRNÖK – ÉRTÉKESÍTŐ (6912)

  • A hirdetés 750 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Mérnök - értékesítő

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség (esetleg középfokú)
•műszaki kereskedelem területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•gépkocsivezetői engedély B
•erkölcsi bizonyítvány
•kereskedelmi szemlélet
•kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Személyiségét illetően:
•Elhivatott a kereskedelmi szakma iránt
•Kreatív, rugalmas, jó problémamegoldó
•Önálló, precíz és terhelhető

Feladatok:
•kereskedelmi ajánlatok készítése, szerződések megkötése
•bel-és külkereskedelmi értékesítések lebonyolítása
•ügyfélkiszolgálás és tárgyalások lebonyolítása
•egyéb adminisztratív ügyek intézése
•partnercégekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon, ill. e-mailben

Előny:
•angol vagy német tárgyalóképes nyelvismeret

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00- tól 16:00 –ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő