www.cvonline.hu
Mérlegkezelő-raktáros (Referenciaszám: PJ4384)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.05.04.
Hirdetés azonosító: 1028656
lejárt

Magyarország piacvezető takarmánygyártó vállalatának csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

MÉRLEGKEZELŐ-RAKTÁROS

Feladatok:
- Alapanyag és készáru készlettel történő gazdálkodás
- A beérkező alapanyagok és a kiszállított késztermékek mérlegelése
- A be- és kiszállításokhoz kapcsolódó adminisztrációk pontos vezetése
- Árukísérő okmányokat kezelése (szállítólevél, CMR, mérlegjegy)
- A készárutartályokból történő ömlesztett készáru kiadás irányítása
- A beérkező ömlesztett alapanyagokból mintát vesz és az előírt minőségügyi méréseket elvégzi
- A készáru készletmozgásokkal összefüggő adminisztratív feladatokat (plusz-mínusz készletek rendezése) elvégzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Készletgazdálkodási program ismerete (SAP)
- 2-3 szakmai tapasztalat raktározás területén
- Mezőgazdasági alapanyagok ismerete (előny)
- Több műszakos munkarend vállalása
- Megbízhatóság
- Önállóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes, széleskörű juttatási csomag
- Műszakpótlék
- Stabil, biztos vállalati háttér

Kérjük magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát és a targoncavezetői jogosítvány másolatát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációs lapot válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.