www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező cég keres szegedi irodájába

mérlegképes könyvelőt

Feladatok:

  • A magyar hatályos számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása a mindennapi munkavégzés során
  • 2 cég teljes körű könyvelésének támogatása
  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Számlák ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése, kontírozása, könyvelése
  • Házi pénztár könyvelése
  • Banki bizonylatok könyvelése
  • Főkönyvi vegyes könyvelés
  • Egyenleg egyeztetések
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Adóbevallások, statisztikák, éves beszámolók, készítése
  • Havi bérszámfejtés ellátása
  • Időszakos NAV, OEP, KSH, egyéb riportok készítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval

Elvárás:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • PM regisztráció
  • 1 - 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Céges ügyfeleknek való önálló könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli szoftverek ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Szakmailag magabiztos személyiség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes angol,és/vagy német nyelvtudás
  • Csapatszellem

Az alábbi ügyviteli programok ismerete előnyt jelent:

  • SAP BUSINESS ONE
  • REAL-SOFT 2000
  • REMEK BÉRSZÁMFEJTÉSI RENDSZER

Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, a jövedelem igény megjelölésével az alábbi címen lehet:

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő