www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 706 napja lejárt

A CONSIDER KÖNYVELŐ IRODA KFT

új kollégát keres

munkatárs munkakörben

Feladatok:

  • adó tervezése
  • törvényi változások követése
  • adójogszabályok értelmezése, elemzése
  • hatóságokhoz benyújtandó állásfoglalás-kérő levelek elkészítése
  • ügyfeleknek történő szóbeli és írásbeli adótanácsadás nyújtása
  • társaságok önálló, teljes körű könyvelése
  • bevallások, adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
  • időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése
  • kollégák szakmai irányítása

Elvárások:

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • PM regisztráció
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • színvonalas Ügyfélkapcsolat fenntartása
  • könyvelő irodai tapasztalat
  • adótanácsadói végzettség előny
  • vezetői tapasztalat előny
  • Novitax programok ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • kellemes, barátságos munkahely
  • jó munkahelyi légkör
  • egymás érdekeit is szem előtt tartó csapat
  • szakmai háttér biztosítása (hírlevelek, kézikönyvek, jogtár, képzések)
  • a jó munka erkölcsi és anyagi megbecsülése

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kezdés várható időpontja:

2015 november

Fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő