www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Az ELMÜ-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hivatkozási szám: 2015/1014.

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz analitika nyilvántartás
  • Értékcsökkenés könyvelése, eszközváltozások kezelése az FI-ben
  • Záráskor egyeztetési feladatok ellátása
  • Leltározás és leltáregyeztetésekben való együttműködés
  • Beérkező beruházási és költség számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Kimenő számlák előállítása az SD modulban
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Együttműködés a könyvvizsgálatban
  • Kapcsolattartás a szakterülettel a rendelések rögzítését, igazolását illetően
  • Vevői és szállítói analitika könyvelése, folyószámla vezetés, kamatszámítás, peres állományok kezelése, felszólító levelek kiküldése
  • Bank könyvelés, fizetés állományok létrehozása
  • Kilépő dolgozók eszközeinek rendezése
  • A Számviteli Törvény és a konszolidált mérleg követelményeinek megfelelő adatszolgáltatás elvégzése
  • Az analitikus nyilvántartás és főkönyvi egyezőség követése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Felhasználói szintű SAP ismeretek
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségvállalás
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület Kunigunda útja (céges buszjárat Árpád- hídtól biztosított)

Jelentkezési határidő: 2015. október 18.

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi email címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő