www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Tanácsadási és számviteli szolgáltatást is végző budapesti - jól megközelíthető helyen működő – vállalkozás munkatársat keres

 munkakörbe.

Feladatok:

  • Magyarországi anyavállalat és/vagy leányvállalatainak önálló, teljes körű könyvelése;
  • Éves beszámoló elkészítése;
  • Társasági adó- és járulékbevallásainak elkészítése;
  • Közreműködés az évközi és év végi könyvvizsgálatban, adóhatósági vizsgálatokban;
  • Közreműködés az éves üzleti tervek elkészítésében;
  • Negyedéves controlling riportok adatfeltöltése, adatszolgáltatás;
  • Adatszolgáltatás pénzintézetek felé, adóhatósági képviselet;
  • Átutalások rögzítése;
  • Egyéb pénzügyi-számviteli adminisztráció: analitikus nyilvántartások vezetése, zárások, könyvelésegyeztetés, számlázás, vevői kintlévőség monitoring tevékenység.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Min. 3-5 éves releváns könyvelői pozícióban szerzett tapasztalat (cégek önálló és teljes körű könyvelése területen);
  • Adó- és számviteli jogszabályok ismerete és folyamatos nyomon követése: naprakész adózási ismeretek;
  • Adóvizsgálatokban való jártasság;
  • MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny.

Az ideális jelöltre jellemző az önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás és szakmai profizmus. Jól kommunikáló, nyitott, fejlődni vágyó személy, aki a hatáskörébe tartozó feladatokért felelősséget vállal.

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatok, szakmailag kihívó munkakörnyezet;
  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatalos hangulat, kellemes munkakörülmények.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét jövedelemigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol