www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 976620

Feladatok:

  • Beérkező és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
  • Bérszámfejtés, munkaügyi feladatok
  • Bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban
  • Analitikák és egyeztetések készítése
  • Egyéb nyilvántartáshoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Minimum 1-2 év bérszámfejtési és/vagy munkaügyi tapasztalat
  • Könyvelésben szerzett minimum 2-3 tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Terhelhetőség, munkabírás, proaktív, lendületes személyiség

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil multinacionális vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • Továbbképzési lehetőség

Előnyök:
  • Felsőfokú gazdasági/ pénzügyi végzettség
  • Német aktív, középfokú nyelvtudás

  • Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Mérlegképes könyvelő) megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa